Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon PREZENTACJA POJAZDÓW ZABYTKOWYCH CZŁONKÓW AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO (wpis z dnia 4.07.2017)

Doszły do nas sygnały, że Policja oraz Straż Miejska zaczyna mieć kłopot z prezentowanymi na Starym Rynku w Bydgoszczy pojazdami zabytkowymi członków naszego Klubu. Pomimo posiadania specjalnego identyfikatora służby wystawiły kilka mandatów za nieuprawnione parkowanie w strefie zamieszkania (cały obszar Starego Rynku). Podjęliśmy stosowne kroki mające na celu sformalizowanie dotychczasowej "cichego" porozumienia pomiędzy Automobilklubem Bydgoskim a miastem Bydgoszcz i zawarliśmy stosowną umowę z ZDMiKP dzięki której już żadna ze służb nie powinna mieć problemu z pojazdami. Umowa zawierana jest na miesiąc począwszy od lipca a kończąc we wrześniu. W umowie wymienione są numery rejestracyjne pojazdów których właściciele posiadali identyfikator oraz OPŁACILI SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ ZA 2017 rok. Bardzo prosimy aby chęć prezentacji pojazdu każdorazowo uzgadniać z kol. Stanisławem Kosowskim - Przewodniczącym Sekcji Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Bydgoskiego (tel. 506 452 472), który jest osobą bezpośrednio odpowiedzialną za porządek i bezpieczeństwo podczas prezentacji.

Terminy prezentacji ww miesiącu lipcu uzgodnione z ZDMiKP

- 8/9 lipca godz. 10.00 - 20.00

- 22/23 lipca godz. 10.00 - 20.00

- 28 lipca godz. 18.00 - 21.00

- 29/30 lipca godz. 10.00 - 20.00

Dodatkowo osoby które nie posiadały identyfikatorów a mają opłaconą składkę członkowską i chcą prezentować swoje pojazdy bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. numeru rejestracyjnego swojego pojazdu, marki i modelu oraz swojego imienia i nazwiska. Po weryfikacji powyższych danych pojazdy zostaną dopisane do umowy.

Mamy nadzieję że sformalizowanie tego swoistego muzeum na kołach pozwoli spokojnie i bez zbędnego stresu pokazać mieszkańcom Bydgoszczy i turystom Wasze pojazdy a także mamy nadzieję że poinformujecie tych którzy jeszcze nie wiedzą że od prawie 90-ciu lat w Bydgoszczy działa nasze Stowarzyszenie - Automobilklub Bydgoski

 

postheadericon III RUNDA OPONEO MISTRZOSTW POLSKI W RALLYCROSS (wpis z dnia 29.06.2017)

Miniony weekend to nie tylko Rallysprint AB CUP i BMW-Challenge. W Toruniu odbyła się III Runda OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycross, w której wystartowali koledzy z naszego Klubu - Dawid Struensee, Łukasz Sawicki Luk Sawinci i Kamil Wysocki. Cała trójka walczyła o zwycięstwo w klasie BMW E36. Po udanych sobotnich kwalifikacjach w których nasi koledzy zajęli czołowe miejsca w niedzielę wystartowali do drugiej części zawodów. Do finału dostali się Łukasz i Dawid i znając ich umiejętności i wolę walki czekaliśmy na podium. Niestety tym razem Łukasz dojechał na najgorszym dla sportowca, czwartym miejscu a Dawid po problemach technicznych przejechał linię mety na szóstej pozycji. Jesteśmy pewni, że na kolejnej rundzie podium będzie wyglądało zdecydowanie inaczej:-) Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz ich konkurentom tego, że stworzyli niesamowite widowisko i dali kibicom wiele sportowych emocji!!!
 
Foto Paweł Pałczyński
 

postheadericon BIURO KLUBU ZAMKNIĘTE (wpis z dnia 14.06.2017)

Informujemy, że w dniu 16 czerwca biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy. Zapraszamy od dnia 19 czerwca w normalnych godzinach urzędowania.

 

postheadericon SPOTKANIE CZŁONKÓW SEKCJI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO (wpis z dnia 25.05.2017)

Przypominamy, że już jutro tak jak w każdy ostatni piątek miesiąca na Starym Rynku w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie członków Sekcji Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Bydgoskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy:-)

 

postheadericon BIURO KLUBU ZAMKNIĘTE (wpis z dnia 18.05.2017)

Informujemy, że z w dniu 19 maja biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Zapraszamy od poniedziałku 22 maja w normalnych godzinach urzędowania.

Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy.