Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon NOWI ZAWODNICY (wpis z dnia 13.02.2017)

Niezmiernie miło nam poinformować, że od sezonu 2017 barw naszego Klubu w sporcie samochodowym będą bronić nowi zawodnicy - Joanna Jędrzejczak i Tomasz Jędrzejczak.

Joasia wielokrotnie stawała na podium zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w sezonie 2016 zdobyła tytuł Wicemistrzyni klasy  Pań w zawodach Toruński Mistrz Kierownicy.

Tomek zdobył w sezonie 2014/2015 tytuł Wicemistrzowski w klasie 3 w zawodach Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w 2016 roku wywalczył tytuł II Wicemistrza klasy 3 zawodów Toruński Mistrz Kierownicy.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki żeby rok 2017 był jeszcze lepszy pod względem sportowym. O osiąganych wynikach będziemy się starali informować na bieżąco.

Witamy w naszej wielkiej klubowej rodzinie:-)

 

postheadericon KURS RATOWNIKÓW DROGOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W BYDGOSZCZY (wpis z dnia 30.01.2017)

W dniach 23/25 stycznia 2017 roku Automobilklub Bydgoski przeprowadził kolejny kurs ratownictwa drogowego. Tym razem przeszkoliliśmy 15 uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Jesteśmy pewni, że wiedza zdobyta podczas 30 godzin zajęć (20 teoria i 10 praktyka) pozwoli w sytuacji kryzysowej udzielić pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Graulujemy zdanego egzaminu końcowego oraz życzymy aby zdobyta wiedza nigdy nie musiała być wykorzystana:-) Relację zdjęciową można zobaczyć na oficjalnym profilu Klubu na FB

ZDJĘCIA

Jednocześnie wszystkich chętnych do udziału w kursach ratownictwa drogowego zapraszamy do kontaktu z nami - osobiście w siedzibie Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego), telefonicznie pod numer 52 3226246 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

postheadericon ŚWIĘTA I NOWY 2017 ROK (wpis z dnia 21.12.2016)

Zarząd i pracownicy Automobilklubu Bydgoskiego

składają życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności

w nadchodzącym 2017 roku!!!

 

postheadericon DAWID STRUENSEE NA GALI POLSKIEGO MTORSPORTU (wpis z dnia 19.12.2016)

Niezmiernie miło nam poinformować, że w minioną sobotę nasz klubowy kolega - Dawid STRUENSEE odebrał na gali sportu samochodowego trofeum za zdobycie Pucharu Polski Oponeo Rallycross. Rok 2016 bezsprzecznie należał do Dawida - wygrał większość z rozegranych rund w swojej klasie BMW E36. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i cieszymy się razem z Dawidem. BRAWO!!!

 

postheadericon WSPÓŁPRACA Z AKADEMIĄ RENOWACJI (wpis z dnia 14.12.2016)

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Automobilklub Bydgoski objął patronat honorowy nad działaniami podejmowanymi przez Akademię Renowacji. Jesteśmy przekonani, że połączenie pomysłów i działań Akademii oraz wiedzy i doświadczenia członków naszego Stowarzyszenia pozwoli nam wspólnie realizować pasje związane z motoryzacją. O działaniach Akademii Renowacji oraz naszych wspólnych inicjatywach możecie więcej dowiedzieć się na oficjalnym profilu facebook'owym

AKADEMIA RENOWACJI