Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY - ZAPRASZAMY PO DŁUGIEJ PRZERWIE (wpis z dnia 6.02.2018)

Po dość długiej przerwie serdecznie zapraszamy na zawody z cyklu Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 17 lutego na bydgoskim kartodromie. Formuła zawodów pozostaje bez zmian - zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów do udziału. Jedynym dodatkowym warunkiem jest posiadanie i jazda w kasku. Mamy nadzieję że uczestnicy będą mogli podszkolić umiejętności prowadzenia swojego pojazdu a dodatkowo porównać się z innymi uczestnikami. Planujemy krótki trening (zapoznanie z torem) i po odprawie trzy przejazdy próby sprawności. Pomiar czasu jak zawsze przeprowadzi firma GROS więc będzie można na bieżąco w internecie podglądać czasy przejazdu swoich rywali:-) Dla zwycięzców klas przewidujemy nagrody honorowe w postaci pucharów.

REGULAMIN IMPREZY

Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz elektroniczny

ZGŁOSZENIE

LISTA UCZESTNIKÓW

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!!!

 

postheadericon SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 2.01.2018)

 

Serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków Automobilklubu Bydgoskiego na spotkanie z Pawłem Oleszakiem Seniorem oraz Pawłem Oleszakiem Juniorem - uczestnikami Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. motocykle. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godz. 18.00 w Park Club - restauracji mieszczącej się w siedzibie naszego Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego). Nasi klubowi koledzy przywiozą swoje motocykle które będzie można zobaczyć i posłuchać:-) Opowiedzą o ubiegłorocznym sezonie oraz o planach na 2018 rok. Po spotkaniu serdecznie zapraszamy do pozostania i rozmów kuluarowych. Staramy się również żeby wieczór zakończyć koncertem muzyki na żywo ale o szczegółach będziemy Was na bieżąco informować

 

postheadericon BIURO KLUBU NIECZYNNE (wpis z dnia 18.01.2018)

Informujemy, że w dniu 19 stycznia 2018 roku biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (22.01.2018) w normalnych godzinach pracy.

 

postheadericon SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

 

W imieniu Zarządu oraz pracowników Automobilklubu Bydgoskiego składamy życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz realizacji wszelkich zamierzeń i celów zarówno tych prywatnych jak i zawodowych oraz sportowych z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!!!

Zapraszamy również do opłacania składek członkowskich za 2018 rok już od 2 stycznia do naszego biura.

 

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT

ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM CZŁONKOM, KLIENTOM ORAZ SYMPATYKOM AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

ŻYCZĄ ZARZĄD ORAZ PRACOWNICY!!!