Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT

ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM CZŁONKOM, KLIENTOM ORAZ SYMPATYKOM AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

ŻYCZĄ ZARZĄD ORAZ PRACOWNICY!!!

 

postheadericon UROCZYSTA GALA ZO PZM (wpis z dnia 11.12.2017)

W minioną niedzielę odbyło się podsumowanie sezonu ZO PZM Bydgoszcz. Na uroczystej gali nagrodzeni zostali zawodnicy oraz uhonorowano kluby które zdobyły tytuły mistrzowskie w 2017 roku. Serdecznie gratulujemy Joannie Jędrzejczak za zdobycie tytułu Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej KJS w kat. pilotów, Tomaszowi Jędrzejczak za zdobycie tytułu II Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej oraz 3 miejsca w klasie 3 w KJS. Nagrodzeni zostali również koledzy Łukasz Sawicki za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW oraz tytułu Wicemistrza Okręgu bydgoskiego w Oponeo Rallycross, Dawid Struensee za zdobycie tytułu II Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW. Automobilklub Bydgoski uhonorowany został za zdobycie klubowego tytułu II Wicemistrza Polski w Oponeo Rallycross oraz II Wicemistrza okręgu w Oponeo Rallycross. Dodatkowo odznakami Zasłużony dla PZM stopnia srebrnego odznaczony został Dawid Struensee a stopnia brązowego Bartosz Cholewczyński. Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!

 

postheadericon TYTUŁ ZAZBYTKOWY MOTOCYKL ROKU 2017 DLA NASZEGO KLUBOWEGO KOLEGI (wpis z dnia 28.11.2017)

Niezmiernie miło jest nam poinformować że motocykl Panonia T5 (rok prod. 1968) naszego klubowego kolegi Pawła Jakuba Oleszaka zdobył tytuł zabytkowy motocykl roku przyznawany przez Główną Komisję Pojazdów Zabytkowych PZM. Gratulujemy!!!

 

postheadericon WYSOKIE MIEJSCE W RANKINGU SZKÓŁ JAZDY!!! (wpis z dnia 5.10.2017)

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że Automobilklub Bydgoski ponownie zagościł na podium w rankingu bydgoskich szkół jazdy. Trzecie miejsce ze zdawalnością ponad 52 % nie jest może idealne ale na pewno nie mamy się czego wstydzić. Szkoląc kierowców zawsze staramy się ich nauczyć bezpiecznie jeździć i widać że to się udaje. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na kursy nauki jazdy.

Pełen ranking znajdziecie TUTAJ.

 

postheadericon NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI 10 MIEJSCE W POLSCE!!!

Bardzo miło nam poinformować, że nasi klubowi koledzy Paweł Jakub Oleszak (Pannonia T5) oraz Paweł Krzysztof Oleszak (SHL M11W) wywalczyli dla Automobilklubu Bydgoskiego 10 miejsce Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. motocykli w sezonie 2017. Był to pierwszy pełny sezon w cyklu MPPZ - nie obyło się bez awarii sprzętu, nie uniknęli kontuzji ale dojechali do końca sezonu!!!

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia "Pawłów" i składamy im serdeczne gratulacje. Wiemy, że już teraz szykują się na kolejny sezon w którym będą walczyć o jeszcze lepsze lokaty.